główna klienci kontakt     

mida news

Internetowe Portale Regionalne

:: Radomsko :: :: Zakopane ::
:: Częstochowa :: :: Piotrków ::

:: Informator ślubny ::

>> więcej

Serwis Sports eXtreme . Sprzedawany jest w nim sprzęt narciarski firm rossignol, blizzard,atomic, sprzęt rowerowy firm kellys, giant, author, deski snowboardowe oraz buty narciarskie.


Strona znajduje się pod adresem: http://www.extreme.webmida.com

Za sprawą ponad 30-letniej praktyki firma AGA nabrała doświadczenia w kompleksowym wykonawstwie podłóg z drewna (układanie, cyklinowanie parkietu, lakierowanie, renowacje itp.) Firma zajmuje się również renowacją i konserwacją schodów

Strona znajduje się pod adresem: http://www.podlogiaga.com

Firma "ANDREX" działa na rynku wyposażenia sklepów od stycznia 1997 r. Siedziba firmy mieści się w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 84. Od początku swojej działalności firma postawiła na profesjonalną obsługę klientów w zakresie kompleksowego wyposażenia sklepów.

Strona znajduje się pod adresem:
http://www.wieszaki-andrex.com.pl/
Przedsiębiorstwo działa na rynku lokalnym od 23 sierpnia 1999 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się na Bloku Dobryszyckim, zajmuje teren o powierzchni 5452m2. Teren zakładu położony jest blisko linii PKP oraz trasy DK-1. Zarówno lokalizację jak i dostępność komunikacyjną należy zaliczyć do bardzo dobrych.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.beton-q.pl
Dom.webmida.com to centrum oferujące gotowe projekty budowlane, które możecie Państwo całkowicie dostosować do swoich potrzeb.
W ofecie posiadamy kilkaset projektów, które znajdują sie na naszej stronie internetowej i można je zamówić drogą on-line.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.dom.webmida.com

Firma usługowo - handlową oferująca bramy, ogrodzenia, stolarkę stalową, stolarkę aluminiową i automatykę. Oferuje również systemy oddymiania i sygnalizacji pożaru oraz systemy biernego zabezpieczenia przeciw pożarowego.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.rolbram.pl

Firma Wytwórczo - Usługowo - Handlowa "BODEX" powstała w roku 1997. Początkowo firma prowadziła działalność gospodarczą w zakresie mechaniki pojazdowej, usług transportowych, ślusarstwa i spawalnictwa. We wrześniu 2003 r. firma otrzymała homologację Ministra Infrastruktury na wyrób przyczep lekkich i ciężarowych wszystkich typów o ciężarze całkowitym do 750 kg.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.bodexradomsko.neostrada.pl
Firma AMS OKNA istnieje na rynku od 2002roku. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu okien, drzwi oraz szerokiej gamy rolet. Posiadamy duże doświadczenie w branży zarówno na rynku klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych...

Strona znajduje się pod adresem: http://www.amsokna.com/

W naszym ośrodku szkolenie kandydatów na kierowców jest ukierunkowane nie tylko na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, by nasi kursanci reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem i aby w przyszłości byli bardzo dobrymi kierowcami.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.atego.com.pl/
W motelu JOKO do Państwa dyspozycji oddane jest 16 pokoii jedno i dwuosobowych z łazienkami. Restauracja klimatyzowana, urządzona stylowo w ciepłych i przyjaznych barwach. Sala konferencyjno - bankietowa, urządzona stylowo w ciepłych, pastelowych barwach, może pomieścić od 150 do 200 osób. Firma oferuje ponadto Chatę Góralską, Bar 24h, Sklep/Kantor oraz Catering

Strona znajduje się pod adresem: http://www.moteljoko.plWynajem Pokoi Zakopane - Apartamenty. Obiekt zlokalizowany w centrum Zakopanego 3 minuty pieszo do Krupówek.
Apartamenty dwupokojowe z osobnym wejściem.
Możliwosć palenia ognisk lub grila zapewni naszym domownikom miłe spędzenie czasu.


Strona znajduje się pod adresem: http://www.mnitka.neostrada.pl/wynajem/


zobacz więcej naszych realizacji


home portfolio projekty www promocja firm kontakt Klienci linki multimedia